Mé první blogové výročí | Soutěžíme #1

9. srpna 2015 v 14:12 | Relle |  Přehršel
Říká se, že od vesmíru se ti dostane desetinásobek toho, co sám do něj vyšleš. Je tedy možné, že se mi konečně podaří v nějaké soutěži vyhrát, když sama jednu uspořádám. Ač si nebudu dělat zbytečné naděje... Každopádně ano, téměř před měsícem tomu byl rok (výročí spadá na 10. červenec 2015; 14. červenec mluvíme-li o výročí publikování prvního článku), co jsem si založila blog. A je snad lepší možnost, jak to oslavit (leč pozdně), než odměnit své čtenáře?Přestože musím přiznat, že se k tomu nechci přiznat, jsem holt jen další knižní blog a soutěžit se samozřejmě bude o knížky. Přemýšlela jsem, co udělat, aby soutěž byla zábava, podle čeho vybrat vítěze, jak konečně vytvořit něco (v kontrastu s obvyklostí knižních blogerů) originálního. Nakonec jsem se zmohla pouze na soutěžní formulář (ale co, já jsem si ho vždycky chtěla udělat). Máte-li tedy zájem si zasoutěžit, jistě se podívejte na odkaz níže.

Knihy jsou tedy 3 - komiks Zombie z Marvelu a Jsem citlivá bytost do soutěže věnovala má maličkost, hardbacková Papírová města e-shop Megaknihy, takže nám pěkně poděkujte.


FORMULÁŘ

(povinná je odpověď pouze první, ale upozorňuji předem - to jak odpovíte, nebo právě když vůbec neodpovíte, bude mít velký vliv na to, kdo se výhercem stane...)

Přeji hodně štěstí! (Možná.)

Soutěž započne, celkem logicky, dnešního dne, přetepleného 9. srpna a skončí přesně 9. září, ať to taky chvíli trvá 19. srpna, jak jsem právě (20:45, 16. 8.) vzhledem k ignorantní účasti změnila.

ZE DNE 20. SRPNA: vítězem je Esis *fanfáry*. Ani nebylo z čeho vybírat, jestli vás to zajímá. A kdyby bylo, jen tak mimochodem a opět, zda by vás to zajímalo, vybrala bych někoho, kdo má Pata i Corma velice v oblibě, Destrukční deník považuje za naprostou pitomost, s panem Greenem je mi odpověď vcelku volná, od Rowlingové ať si kdo vybere, co se zlíbí, protože od ní je boží naprosto všechno; a taky především někoho, od jehož každé odpovědi na mě nebude skátat třicet smajlíků. (Tak třeba přístě.)
 


Aktuální články

Reklama