Arogantní jsem jenom trošičku | Soutěžíme #2

12. října 2015 v 17:21 | Relle |  Přehršel
Miluju svůj pokoj. Prošel obsáhlou renovací a začal na mě působit jinak než předtím, kdy byl pouze studený a prázdný. Vidím se v něm. Všude. Notebook mám na stole přímo pod střešním oknem a není nad přemýšlení s pohledem upřeným na život nebe. Na nynější krásné bledé s plynoucími mraky, jindy zachmuřená černá oblaka, dopadající deštivé kapky, nebeskou hvězdnou klenbu. Ten pokoj je můj a všechno v něm rovněž. Vlastně až na dvě věci. A možná by vás zajímalo, proč se o nich zmiňuji.Na soutěžích je nejhorší vymýšlení jejich náplně. Či alespoň pro mě, jelikož se mi má fantazie co se soutěží týče zdá dosti opovrženíhodná. Nejkrásnější je samozřejmě jejich podstata. Obdarování člověka, co víc si přát. Sledovat jeho (v tomto případě, co naděláme, virtuální) radost. Ale nejdříve z čeho to vlastně případně mít radost budete...

Jako první tu máme krásnou knížku Skleněný trůn od Sarah J. Maasové, fantasy novinku pro fanoušky Hunger Games (v kombinaci s malililinkato Selekce), kterou pro nás uvedlo nakladatelství CooBoo. Na svých 392 stranách popisuje příběh dívky, která si odpykává doživotní trest v solných dolech. Dostane se jí však nabídky - její svoboda; výměnou za velkou oběť. Boj na život a na smrt. Zvítězí-li, bude volná, zklame-li, vrátí se do dolů. Jenže soupěři začnou umírat i mimo soutěž, za záhadných a navíc dosti bizarních okolností. - Jedná se o parádní a vydařený počin, který se vám rozhodně zalíbí.

O knížku si můžete zasoutěžit prostřednictvím WEBMAGAZÍNU ROZHLEDNA, takže mu náležitě poděkujte!


Druhou je nesmrtelná kniha Společenstvo prstenu, první ze série Pán prstenů - od mistra mistrů, pana Johna R. R. Tolkiena, na jehož Hobita jsem koncem září SEPISOVALA RECENZI. Společenstvo prstenů vypráví o tom, co se dělo po Hobitovi, o krutých válkách ve Středozemi mezi lidmi, elfy, trpaslíky i hobity proti odporným skřetům - a to zapříčiněním jednoho Prstenu, který je potřeba zničit. Společenstvo prstenů je světová klasika a pokud ji ještě nemáte v knihovničce, rozhodně byste to měli napravit! Já vám dávám možnost.Do soutěže tento krásný a krásně ilustrovaný výtisk od nakladatelství Argo vložil E-SHOP MEGAKNIHY, za jehož laskavost děkuji především já.


Ale jsme samozřejmě teprve na začátku!

Pro získání těchto dvou krásek budete muset něco udělat. Ale, jak jsem zmínila na začátku, vzhledem k mému barbarskému vymýšlení náplně soutěží to bude něco naprosto jednoduchého a bezbolestného. Můj e-mail je TVITKOVA@POST.CZ - tam prosím směřujte své odpovědi. Tákže mi napiště:

1) jedno adjektivum vystihující vaše jsoucno
2) jednu knihu, po jejímž přečtení jste vybrečeli oceán
3) jednu aktivitu, která vás činí neskonale šťastnými
4) jednu barvu, která vám přislibuje naději
5) jedno místo, na které se jednou prostě musíte podívat
6) jeden tip na knížku, u které se budu za chobot popadat (rozuměj velmi vtipná)
7) jedno slovo, které vymaže všechny chmury
8) jedna vize, kvůli níž každý den vstanete z postele
9) jeden důvod, proč byste tohle měli vyhrát

Přeji vám neskonale moc štěstíčka, doufám, že se na to kvůli délce nevykašlete a já nebudu nucena si ty knížky nechat :D. Mějte se nádherně, užijte si tento týden a držím palečky!

Soutěž potrvá od 12. ŘÍJNA do 31. ŘÍJNA.

ZE DNE 2. LISTOPADU:

Účast již byla lepší než minule, to ano, i přesto mi nejde na mysl, proč nechcete alespoň zkusit své štěstí. Vždyť jste měli jen devět otázek, až na dvě poslední se dalo odpovědět jednoduše jednorázově a nic těžkého na tom podle mého nebylo. Takže velice děkuji těm, kteří se zúčastnili! Moc si toho cením a doufám, že v budoucnu se opět zapojíte.
Vy, kteří jste nevyhráli, nezoufejte - jestli vás to trošku uchlácholí, já jsem taky nikdy nic nevyhrála :).
Mějte se krásně a kéž se vaše nálada nedotýká takových hlubin jako má.

Každopádně - vítězem je...
...
...
...
...

...dívka jmenující se ZUZKA! (A ani nemusím uvádět pro kontrolu mail, jelikož byla taková jediná.) Gratuluji a "instrukce" již má na mailu :).
 


Aktuální články

Reklama